Serinyol Mahallesi Muhtar Adayı Mehmet Ali Dik

Serinyol Mahallesi Muhtar Adayı Mehmet Ali Dik

Muhtar adaylarımızdan biri de Serinyol’da birkaç dönem mahalle muhtarlığı yapan ve son seçimlerde de muhtarlığı kazanan Mehmet Ali Dik. Kendisine başarılar diliyoruz.

1967 doğumlu, 3 çocuk babasıyım. Serinyol’da doğdum, büyüdüm. Serinyol’da CHP Belde Teşkilat başkanlığı görevini 1 dönem yaptım. Antakya CHP ilçe başkanlığında yöneticilik yaptım. Uzun zamandır siyaset içerisinde çeşitli görevlerde yer aldım.

Serinyol Atatürk mahallesinde 3 dönem muhtarlık yaptım. Muhtarlık yaptığım dönem içerisinde kadın-erkek 65 yaş üstü bütün yaşlılara yaşlılık maaşı aldırdım. Ve talep eden bütün vatandaşlarımıza yardımcı oldum. Yeşil kart ve bakıcı maaşı gibi sosyal hakların elde edilmesi noktasında vatandaşlarımıza yardımcı oldum. Bu anlamda sevgili Serinyol halkımıza tekrar aynı hizmetleri verme noktasında tüm yüreğimle çalışmaya hazırım. 

Sizlerin de bildiği gibi 15 Temmuz 2015 tarihinde ülkemizde talihsiz ve başarısız bir darbe girişimi olmuştur. Bu süreç içerisinde ben de bu ülkenin bir sürü eğitimci, memur, esnaf ve siyasetçileri gibi gözaltına alındım. Uzun bir müddet boyunca, gerçekler ortaya çıkana, suçsuzluğum ispatlanana kadar cezaevinde tutuklu kaldım. Akabinde beraat kararı ile olayla ilgili hiçbir alakam olmadığı yargı kararıyla tescillenmiştir. Bunu da siz değerli serinyol halkıyla paylaşmayı gerekli görüyorum. Çünkü hakkımda yalan yanlış bilgiler dolaşmakta. İnsanların kafalarında soru işareti kalmaması ve herkesin hakikatleri öğrenmesi adına beraat kararımı da sizlerle paylaşıyorum.

Ben Serinyol’da doğdum, hayatımın büyük bir kısmını Serinyol’da Cumhuriyet Halk partisinde çeşitli kademelerde görev alarak faydalı bir kişi olmaya çalıştım. Yaptığım hizmetlerin karşılığını halkımız 3 dönem beni muhtar seçerek takdir etmiştir. Halkımız tarafından tekrar görev verildiği takdirde aynı özveri ve heyecan içerisinde geçmiş dönemlerde olduğu gibi kadın-erkek, yaşlı-çocuk gözetmeksiniz saat kaç olursa olsun kendimi Serinyol halkının hizmetine adamaya hazırım. Diğer muhtar adaylarına başarılar diliyorum. Siz sevgili Serinyol halkımızın desteklerini bekliyor hepinize teşekkür ediyorum.

Beraat Kararı
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ